ماشین عروس نقش مهمی در مراسم عروسی دارد. هر دین، سنت یا عقیده‌ای داشته باشید همه عروس‌ها و داماد‌ها اتفاق نظر دارند که ماشین عروس باید زیبا و تاثیرگذار باشد. به‌نظر می‌رسد عروس و داماد‌های سراسر جهان به خودرو خاص بیشتر علاقه دارند و دوست دارند آن‌ها را به‌عنوان ماشین عروس انتخاب کنند. در این مطلب پرطرفدارترین ماشین عروس‌های جهان را آورده‌ایم تا با هم آن‌ها را مرور کنیم و از زیبایی و شکوه‌شان لذت ببریم. 


رولز رویس فانتوم

رولز رویس فانتوم پرطرفدارترین ماشین عروس دنیاست و شکوهی دارد که کلاس مراسم عروسی را چند سطح بالا می‌برد. از طراحی لوکس داخلی‌اش گرفته تا ظاهر باشکوهش، فانتوم با زیبایی شگفت‌انگیزی که دارد زبانزد خاص و عام است. 


ماشین عروس رولز رویس گوست

رولز رویس گوست

در مراسم عروسی انگلیسی، سال‌ها است که از رولز رویس گوست به‌عنوان ماشین عروس استفاده می‌شود. با توجه به راحتی و زیبایی طراحی داخلی، گوست یک ماشین عروس بدون نقص است که می‌توان از آن در مراسم عروسی مدرن و سنتی استفاده کرد. 


ماشین عروس مرسدس بنز کلاس S

مرسدس بنز کلاس S

یک مرسدس بنز کلاس S سفید ظاهری پیچیده و زیبا دارد و خودرویی است که همه آن را به‌عنوان یک ماشین عروس ایده‌آل می‌شناسند. مرسدس حسی که در بزرگ‌ترین روز زندگی‌تان باید داشته باشید را به شما می‌دهد. 


ماشین عروس رولز رویس سیلور کلاد

رولز رویس سیلور کلاد

رولز رویس سیلور کلاد یک گزینه‌ی کلاسیک است و مشخصه‌های سنتی و لوکس دارد. ترکیب خصیصه‌های این خودرو باعث می‌شود هر انتظاری که از ماشین عروس دارید را برای‌تان برآورده کند. 


ماشین عروس موتور سه چرخ

موتور سه چرخ

اگر به‌دنبال انتخابی منحصر به فرد برای ماشین عروس باشید، موتور سه چرخ می‌تواند گزینه‌ای مناسب باشد. البته این گزینه به مزاج اکثر عروس و دامادها خوش نمی‌آید. اما با انتخاب آن می‌توانید همه‌ی مهمانان مراسم عروسی را غافلگیر کنید و لبخند را به لب‌های آن‌ها بیاورید. 


ماشین عروس کرایسلر 300c لیموزین

کرایسلر 300c لیموزین

ماشین عروس لیموزین کاری می‌کند که مهمان‌ها انگشت به دهان بمانند و عروس و داماد‌های زیادی به‌دنبال آن‌ها هستند. کرایسلر 300c یکی از پرطرفدارترین لیموزین‌هاست که باعث می‌شود عروس و داماد حس کنند از خانواده‌ی سلطنتی هستند. 


ماشین عروس برامویت

برامویت

برامویت جذاب یک گزینه‌ی کلاسیک برای ماشین عروس است که زیبایی چشم نواز دارد. این خودرو گزینه‌ی مورد علاقه‌ی عروس و داماد‌های زیادی است و یک ماشین عروس جهانی محسوب می‌شود.


ماشین عروس پورش پانومرا

پورش پانومرا

راندن این خودرو به‌خصوص به‌عنوان ماشین عروس واقعا لذت‌بخش است و در خیابان عملکردی نرم و راحت دارد. با توجه به طبیعت متواضع و فروتن این خودرو، گزینه‌ای مناسب برای عروس و داماد‌ها خواهد بود. 


ماشین عروس فراری F430

فراری F430

اخیرا خوردوهای اسپرت هم به‌عنوان ماشین عروس استفاده می‌شود و توجه عروس و داماد‌های زیادی را به خود جلب کرده‌اند. چه خودرویی بهتر از فراری می‌تواند تعجب مهمان‌ها را برانگیزد؟ فراری خاصیتی دارد که نظر همگان را به خود جلب می‌کند. 


ماشین عروس لامبورگینی گالاردو

لامبورگینی گالاردو

اگر واقعا می‌خواهید یک مراسم عروسی منحصر به فرد داشته باشید و همه درباره‌اش صحبت کنند، لامبورگینی گالاردو انتخاب مناسبی برای ماشین عروس شما خواهد بود. خودروهای این‌چنینی تاثیر زیادی روی افراد می‌گذارند و این چیزی است که اکثر عروس و داماد‌ها به‌دنبالش هستند. علاوه بر این‌که رانندگی با گالاردو واقعا هیجان‌انگیز است، برای عکس گرفتن هم عالی است. مراسم عروسی برای ایجاد خاطراتی خوب است و این عکس‌‌ها و فیلم‌های آن هستند که به جا می‌مانند. 


منبع : Weddingcarhire